Start Podróże Hotel z duszą


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Hotel z duszą

AddThis Social Bookmark Button

hotelJeśli masz dość identycznie wyglądających pokojów hotelowych, to będąc w Wenecji koniecznie skorzystaj z oferty Palazzina Grassi. Jest to budynek będący niegdyś arystokratycznym domem, a przerobiony na hotel za sprawą francuskiego projektanta Philippe’a Starcka. Projekt został stworzony dla marki hoteli Design Hotels.

I rzeczywiście - w hotelu tym panuje wszechobecny design. Przestępując jego próg wkraczamy w magiczny świat luster, rzeźb ze szkła, rzadkich książek i mnóstwa przedmiotów w stylu vintage, które nadają każdemu pomieszczeniu inny klimat.

hotel

hotel

hotel

hotel

Pięciogwiazdkowy hotel z 16 przytulnymi pokojami i 6 wykwintnie urządzonymi apartamentami, a do tego prywatny klub tylko dla gości oraz oszałamiająca restauracja sprawią, że goście przenoszą się do XVI-wiecznej weneckiej rezydencji, pełnej wyrafinowanego uroku, otoczonej magią i pięknem miasta.

hotel

hotel

hotel


hotel

Do hotelu można dostać się na łodzi z 1960 roku, prosto z prywatnego pomostu albo skorzystać z hotelowego wejścia od ulicy zlokalizowanej naprzeciwko Canale Grande.

hotel

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: