Start Podróże Taipei Pop Music Center


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Taipei Pop Music Center

AddThis Social Bookmark Button

popSpośród wielu prac konkursowych na projekt Taipei Pop Music Center wyłoniono zwycięzcę najlepszego pomysłu. Pierwszą nagrodę zdobył Reiser + Umemoto we współpracy z tajwańską firmą Fei Chen & Associates.

Muzyka pop, chociaż jest zjawiskiem globalnym, to jednak często charakteryzuje się rysem regionalnym. Tajwańską scenę muzyki pop najlepiej określa to, że przekracza granice kultur i dialektów, miesza własny styl z odniesieniami do innych gatunków, ma ponadnarodowe formy i odwołania.

Taipei Pop Music Center to pomysł na sferę publiczną obejmującą mnóstwo sklepów, rynków, kawiarni i restauracji, ale też będącą miejscem rozmaitych występów, tak muzycznych, jak i teatralnych. Kompleks ma stać się 24-godzinnną atrakcją, publicznym deptakiem związanym z życiem miasta. Ma łączyć trzy główne strefy: salę koncertową, amfiteatr na świeżym powietrzu oraz Hall of Fame.

pop

pop

pop

pop

pop

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: