Start Podróże Alkowa nad Morzem Czarnym


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Alkowa nad Morzem Czarnym

AddThis Social Bookmark Button

zostałPipe House to idealne miejsce na weekendowe wypady. Obiekt wypoczynkowy zlokalizowany jest na Ukrainie, dokładnie na Krymie nad Morzem Czarnym. Został zaprojektowany przez Wasilija Butenko i Sergeya Mahno, a zaplanowany jako oaza spokoju i relaksu.

Dom został podzielony na strefy przezroczyste i nieprzezroczyste, co pozwala użytkownikowi na elastyczne “zarządzanie" słońcem i cieniem i tworzenie dzięki temu stref prywatności. Można więc swobodnie odgrodzić miejsca tylko dla siebie od obszarów przeznaczonych na zabawę dla gości.

Retro wystrój, monochromatyczna paleta kolorów - przede wszystkim ciężkie ciemne brązy z pomarańczowymi akcentami oraz drewniane tekstury nadają temu miejscu klimatu idealnego do wyciszenia. Choć obszar dzieli się na szereg stref różnego rodzaju rozrywki i wypoczynku, to jednak wszystkie powierzchnie w tym domu cechuje spójność.

został

został

został

został

został

został

został

zostałzostał

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: