Start Podróże Sylwester na 100 różnych sposobów


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Sylwester na 100 różnych sposobów

AddThis Social Bookmark Button

sięLudzie, dla których noc sylwestrowa jest hucznym i ważnym dniem w roku, przygotowania rozpoczynają często już kilka miesięcy wcześniej. Inni natomiast decyzję o formie spędzenia tego dnia pozostawiają do ostatnich chwil. Jedno jest pewne – dla większości dzień ten jest wyjątkowym wydarzeniem, a pomysłów na formę spędzenia tej wyjątkowej nocy jest mnóstwo. Oto niektóre z nich.


Homeing
Ciekawą alternatywą dla tych, którzy nie zdążyli odpowiednio wcześnie wybrać miejsca, lub postanowili spędzić Sylwestra kameralnie w gronie najbliższych znajomych i rodziny, może być homeing. Impreza zorganizowana w domu, w Polsce bardziej znana pod pojęciem „domówki” może okazać się interesującą opcją. Dobry film, muzyka, grono najbliższych, tańce w mieszkaniu do rana zakrapiane szampanem – sposobów na spędzenie takiej imprezy jest wiele, a jej przebieg zależy od organizatora i zaproszonych na domówkę gości. Plusem takiego rozwiązania jest to, że od uczestników zależy, jak ta noc będzie wyglądać i z kim będzie spędzona.


Clubbing
Na osoby, dla których Sylwester spędzony w domu byłby dniem straconym – czeka szeroka oferta klubów, które na tę noc oferują rozmaitą gamę imprez z tańcami do białego rana. Jeśli ktoś łaknie poznania nowych osób, kocha tańce do bladego świtu i preferuje celebrowanie nowego roku w większym gronie - to rozwiązanie może okazać się dla niego idealne. O rezerwacji miejsca na taką imprezę trzeba pomyśleć jednak nieco z wyprzedzeniem – często w grudniu brak już jest wolnych miejsc, a za taką imprezę trzeba czasami sporo zapłacić.

Wyjazd w góry
Coraz popularniejsze stają się sylwestrowe wyjazdy w góry – jedni decydują się spędzić Nowy Rok na stoku narciarskim, podczas gdy inni wybierają spośród licznej oferty górskich domków, w których można zorganizować imprezę w gronie znajomych. Są tez tacy, którzy na czas „boomu sylwestrowego” pragną wyjechać z dala od zgiełku miasta, aby zaszyć się w samotnie lub z najbliższą osobą w miejscu, w którym odpoczną i spędzą spokojny wieczór. Smakowanie góralskich potraw przy ognisku, śpiewy i hulanki różne od tych znanych w klubowych imprezach mogą okazać się dobrym rozwiązaniem.

sięSylwester w stylu lat 20. i 30.
Kto nie marzył choć raz o tym, aby przenieść się do przeszłości? Noc Sylwestrowa może okazać się idealną okazją, aby w końcu z pompą zrealizować tę fantazję! Niektóre miejsca proponują zorganizowane imprezy w stylu lat 20 i 30 – czasów szalonego przełomu w modzie, zmian i rozkwitu kobiecości. Co można zyskać decydując się na taką alternatywę? Po pierwsze, goście wiedzą, jakiego repertuaru muzycznego można się spodziewać. „Coraz więcej osób decyduje się na Sylwestra w stylu lat 20. 30. Goście chwalą sobie, że sami mogą wybrać muzyczną oprawę wieczoru decydując się albo na salę z repertuarem DJ, albo inną, na której grana jest muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry.” – mówi przedstawiciel Hotelu Spichrz z Borcza, który organizuje Sylwestra pod hasłem imprezy lat 20. i 30.  Poza tym, uczestnicząc w takiej imprezie ma się całkowitą dowolność w doborze stroju – wcielając się w wybraną postać z tamtych lat, w finezyjnym stylu vintage i makijażem retro można oddać się całkowitemu szaleństwu! Impreza taka jest doskonałą okazją na oderwanie się od codziennych spraw, schematów i ról.

się


Często Nowy Rok oznacza czas postanowień i zmian, celebrowanie go niesie więc za sobą głębszą symbolikę. Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie „jak chcemy spędzić tę noc?”. Można przetańczyć całą noc w domu, w klubie, spędzić ją przy ognisku w górach, jeżdżąc na nartach po górskim zboczu, czy też przenosząc się w szalone lata 20. Pytanie „jak spędzasz sylwestra?” niesie za sobą ogrom odpowiedzi. Należy pamiętać, aby przy wyborze kierować się własnymi preferencjami co do spędzenia tej nocy, a najważniejsze, żeby wybrany sposób przyniósł radość i dobrą zabawę. Tak na prawdę każda forma spędzenia Sylwestra może być niepowtarzalna, grunt to oryginalny pomysł, sprawdzone towarzystwo i dobry humor!

się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: